Pro klienty jsem napsal téměř 2000 NS

V oblasti copywritingu mám 7 let zkušeností. Za tu dobu jsem pracoval pro 13 s.r.o. a celkem jsem napsal téměř 2000 NS.

Podívejte se, kde všude najdete mé texty

PřestěhujiTo.cz

Na základě setkání a diskuze s klientem jsem vymyslel a vytvořil texty na web www.prestehujito.cz, včetně reklamního sloganu.
Rozsah: 5 NS

“Rychlé dodání textů přesně podle našich představ.” Michal Vnuk – jednatel

Trololol.cz

Psal jsem SEO texty na web www.trololol.cz, které po třech měsících přinesly webu cca o 300 unikátních uživatelů každý den více. Měsíční návštěvnost tak stoupla o více než 9 000.
Rozsah: 128 NS

“O nic jsem se nemusel starat. Rychlá, perfektní práce, termíny dodrženy.” David Marák – podnikatel

BUSINESS CENTRUM s.r.o., PM FINANCIAL, s.r.o., ALFIX ČR s.r.o., VIKING TRANS s.r.o., AUTO PNEU VULKÁN s.r.o., VIONA CZ s.r.o.

Psal jsem ekonomické texty na web společnosti BUSINESS CENTRUM s.r.o. (www.spravafirem.cz).

Pro společnost PM FINANCIAL s.r.o. jsem programoval nové funkce webu www.helptechnik.cz, napsaného v Nette Framework. Řešil jsem registraci techniků, vícevláknové diskuzní fórum a další požadavky. Dále jsem v Nette Framework pomáhal s doděláním webu www.stoprealitkam.cz.

Upravoval jsem texty na webu společnosti ALFIX ČR s.r.o. (www.leseni-alfix.cz) a na nejhledanější a nejobecnější klíčová slova jsem zajistil první příčky ve vyhledávačích.

Psal jsem texty na web společnosti VIKING TRANS s.r.o. (www.vikingtrans.eu). Dle analýzy klíčových slov jsem upravoval texty na webu společnosti AUTO PNEU VULKÁN s.r.o. (www.pneuvulkan.cz) a VIONA CZ s.r.o. (www.viona.cz). Vytvořil jsem popisy kategorií pro e-shop www.celulita.cz.
Rozsah: 89 NS

„Samostatnost, kvalitní a rychlá práce, rozhodně doporučuji.” Jan Borecký – podnikatel

MagiCam HD SOLUTIONS, s.r.o.

Přeložili jsme vzdělávací aplikaci True4Kids Smart Park pro iPad a manuál k akční kameře. Psal jsem texty na web www.magicpen.cz, PR články do časopisů Svět sportu 4/2014, 4×4 Auto 11/2014 a 4×4 Auto 12/2014, produktové texty na Alza.cz, vzorové recenze a popisy nových akčních kamer MagiCam (www.magicam.cz) a TrueCam (www.truecam.cz).
Rozsah: 332 NS

“Spokojenost s kvalitou i rychlostí vypracování textů – velmi oceňuji všestrannost a schopnost samostatné práce s obecnějším zadáním.” Adam Brousek – brand manager společnosti

PříslušenstvíMadMan.cz

Tvořil jsem produktové texty pro e-shop www.prislusenstvimadman.cz, psal jsem návody k produktům dodávané koncovým zákazníkům. Napsal jsem texty na web www.selfietyce.cz a scénář k instruktážnímu videu.
Rozsah: 232 NS

Magaziny CZ s.r.o., Daimond s.r.o.

Napsal jsme texty k novinám a časopisům na web www.magaziny.cz, které (i díky SEO, marketingu atd.) zvýšily návštěvnost i prodej o desítky procent. Dále jsem napsal texty na podpůrný web www.casopisovy-portal.czwww.ekologickaznamka.cz a www.ekologickezony.cz. Pomáhal jsem se zprovozněním webu www.magabo.de.

Psal jsem odborné texty o vzduchotechnice a chlazení na web společnosti Daimond s.r.o. (www.daimond.cz).
Rozsah: 146 NS

“Kvalitní a rychle odvedená práce, doporučuji.” Ing. Martin Pavlíček – jednatel společnosti

T-Shock, s.r.o.

Pomáhal jsem s kódováním responzivního designu a úpravami (překlad do slovenštiny apod.) nového webu společnosti (www.t-shock.eu).

“Skvělá výpomoc při úpravě HTML5 a CSS3 kódů nově spuštěného webu.” Mgr. Miroslav Gajda – marketingový manažer společnosti

RENDY PROFIT s.r.o.

Napsal jsem texty na web hotelu Pošta (www.hotel-posta.cz), který vlastnila společnost Rendy Profit s.r.o. Zajistili jsme také překlad do angličtiny a němčiny.
Rozsah: 9 NS

Easy Life s.r.o.

Psal jsem PR články pro knihkupectví www.beletrie.eu a e-shopy www.purses-kabelky.czwww.pro-mobily.cz. Napsal jsem texty na web knihkupectví www.knihkupectvi.mobi, tvořil jsem reklamní povídky a napsal PR článek do časopisu Moje peníze, který vyšel v nákladu 200 000 výtisků.
Rozsah: 627 NS

“Výborná, profesionální spolupráce, doporučuji!” Julie Kudryašová

WinSeven.cz

Píši články zaměřené na systém Windows na web www.winseven.cz. Web má dlouhodobě návštěvnost více než 3 000 unikátních návštěvníků za měsíc.
Rozsah: 273 NS

“Dobrá spolupráce, kvalitní autor.” Michal Hudák – freelance designer a programátor

LaParfums.cz

Psal jsem PR články o parfémech pro podporu produktů e-shopu www.laparfums.cz – tak vypadala moje první pracovní zkušenost s internetovým obchodem.
Rozsah: 60 NS

Shoptet s.r.o.

Podílel jsem se na tvorbě obsahu úspěšného magazínu WebŽurnál.cz (dnes blog.shoptet.cz). Společnost Shoptet s.r.o. mi dala příležitost, když jsem s copywritingem začínal, za což jsem jí dodnes nesmírně vděčný.
Rozsah: 55 NS

“Kvalitní a hodnotná práce, doporučuji.” Miroslav Uďan – výkonný ředitel a spolumajitel společnosti

A mnoho dalších…

Líbí se vám tato stránka? Nenechte si ujít další

Sledujte mě na Instagramu či Facebooku nebo dejte palec nahoru této stránce.

Přečtěte si, co lidé píší k mým článkům

Kateřina dne 23.12.2019 k článku Psaní čárek – několikanásobný a postupně rozvíjející přívlastek

Dobrý den. Moc se mi líbí Váš článek o přívlastku. V testu u poslední otázky jsem zvolila první variantu, tedy hasiči bez čárky, protože právě jen ti zachraňujicí hasiči riskují své zdraví. Hasič v kanceláři neriskuje.
Děkuji za reakci.
S přátelským pozdravem
Kateřina Sajdlová

Michal Medek dne 23.10.2019 k článku Psaní čárek – spojka nebo

Díky za článek, Petře, pomohl mi.

Petr Kasl dne 6.9.2019 k článku Psaní čárek – oslovení

Děkuji.
Tomu říkám opravdu přínosné a srozumitelné informace.

Kateřina dne 4.7.2019 k článku Psaní čárek – spojka nebo

Libil. Otazky jsou “špatně” postavené, čtenář neví na co odpovědět, nebo na co se autor příklady zaměřuje.
Př.:Je-li spojka nebo užita ve významu vylučovacím, nepíšeme před ní čárku. (Ano nepíšeme, Ne nepíšeme). To jsem si jen tipla a v závěru se dozvěděla, jak to bylo myšlené :)

Petr Loukota dne 18.4.2019 k článku Psaní velkých písmen – osobní a přivlastňovací zájmena

Jana: Dobrý den, správně jsou obě varianty, ale já bych vzhledem k tomu, že si s některými zákazníky vykáte, volil zdvořilejší variantu s velkým V. :)

Jana dne 11.4.2019 k článku Psaní velkých písmen – osobní a přivlastňovací zájmena

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, když posílám pozvánku na firemní akci našim zákazníkům, píši “zasílám Vám” nebo “zasílám vám” pozvánku…Posílám to více zákazníkům, s některými si tykám, s některými vykám.
Děkuji.
Jana

Petr Loukota dne 15.3.2019 k článku Skloňování oslovení

sundialer: Děkuji za Vaši připomínku. Máte pravdu, že “Těší mě, Karel” nebyl zrovna šťastný příklad. Z testu jsem ho oddělal, ať to zbytečně nemate. :)
O pozdravech bez oslovení jsem se nezmínil, a tak Vám krátce odpovím alespoň zde. Po pozdravu následuje čárky, nový řádek a věta začíná malým písmenem (na rozdíl od angličtiny, kde je velké). Příklad jste uvedl správně.
“By jsme” je samozřejmě nesmysl, stejně jako “bysme” – hovorové. Jediné správné v psaném projevu je “bychom”.

sundialer dne 13.3.2019 k článku Skloňování oslovení

“Těšilo mě, Karel” asi nebude oslovení, ale závěrečný pozdrav, podobně, jako “Na shledanou, slečno Novotná”, takže bych to považoval za správné.
K uvedenému tématu mi ale chybí zmínka o jednom velmi hojně rozšířeném nemravu a tím je absence oslovení. Dobrá polovina “zdořile se tvářících” e-mailů, které mi přichází začíná samotným pozdravem, ale bez oslovení, tedy:
“Dobrý den,
rádi by jsme Vám nabídli…”
(A to “by jsme” k tomu ovšem neodmyslitelně patří.)
snd